Dakarský motorkář Ondřej Klymčiw soutěží se Škodou Kodiaq

Nejlepší český motorkář na Rallye Dakar 2017 Ondřej Klymčiw vyměnil na týden řídítka za volant Škody Kodiaq. I s dětmi pojede mezinárodní Geocaching Rally s Autem roku 2017 v České republice.

Celý týden budeme na iSUV.cz sledovat jedenáctého nejrychlejšího motorkáře na letošním Dakaru, jak si povede při navigaci za volantem Kodiaqu. Těšit se můžete na videa, fotky i Ondrovy komentáře.

 

 

Podle GPS bodů projede Geocaching Rally 2017 čtyřmi zeměmi – Českem, Slovenskem, Maďarskem až do rumunských hor. Trať měří dva tisíce kilometrů, denně čeká soutěžící v průměru 350 km.

 

 

Jan Říha

Jako motoristický expert začal pracovat v roce 1994 v redakci Motožurnálu Českého rozhlasu. Později se stal vedoucím jeho motoristické i dopravní redakce (Zelená vlna), které vedl až do jara 2017, kdy přijal nabídku na šéfredaktora webů iSUV, AutoECO a SUV magazínu. Jako reportér se zúčastnil soutěžních expedic Camel trophy 96´ a 97´ na Borneu a v Mongolsku. V roce 2005 se v roli novináře poprvé zúčastnil Rallye Dakar. Od té doby v jejím konvoji nechyběl v žádném z dalších ročníků.

Jan Říha has 99 posts and counting. See all posts by Jan Říha