Zajímavé kamufláže Škody Karoq na Tour de France

Cyklistická Tour de France na sebe strhla pozornost vyloučením slovenské cyklistické topstar Petera Sagana. V podstatě se teď nemluví o ničem jiném. My Vám ale na iSUV.cz nabízíme jiné obrázky z TDF než ty Saganova zdviženého lokte. Zaujaly nás týmové kamufláže očekávané SUV novinky Škoda Karoq.

Lotto Soudal zvolil pro Karoq bílo-červenou kombinaci

Automobilka Škoda je tradičním partnerem slavného francouzského závodu. Proto se rozhodla pro první veřejnou premiéru své novinky Škoda Karoq na startu celého závodu. Auto do té doby viděli při jeho světové premiéře ve Švédsku jen novináři, mezi kterými jsme nemohli chybět.

Škoda dokonce v Německu natočila speciální upoutávku, která fanoušky zvala na premiéru Karoqa. Auto si v ní vůbec nezahrálo. Hlavním hrdinou byl cyklista a speciálně posekané pole.

 

 

Modely Karoq dostaly na startu roli servisních vozů stájí Dimension Data z Jihoafrické republiky, Lotto NL – Jumbo z Nizozemska a Lotto Soudal z Belgie. Každá z nich je pochopitelně polepila svým designem, což SUV novinku představilo doslova v nových barvách. Jejich výbava se rozrostla o nosiče kol a náhradních dílů i komunikační techniku.

Se začátkem července byl spuštěn předprodej Škody Karoq ve vyšších výbavových verzích. (zveřejnili jsme jejich ceny) Na český trh novinka oficiálně vstoupí v říjnu.

Jan Říha

Jako motoristický expert začal pracovat v roce 1994 v redakci Motožurnálu Českého rozhlasu. Později se stal vedoucím jeho motoristické i dopravní redakce (Zelená vlna), které vedl až do jara 2017, kdy přijal nabídku na šéfredaktora webů iSUV, AutoECO a SUV magazínu. Jako reportér se zúčastnil soutěžních expedic Camel trophy 96´ a 97´ na Borneu a v Mongolsku. V roce 2005 se v roli novináře poprvé zúčastnil Rallye Dakar. Od té doby v jejím konvoji nechyběl v žádném z dalších ročníků.

Jan Říha has 99 posts and counting. See all posts by Jan Říha